0850 532 2869

Özel Tema Hizmeti

Zip Ticaret siteniz için özel tema hizmeti sunuyoruz.

Özel Tema Tasarlayalım.

Tema Monte

Daha önceki altyapınızdaki bir tasarımı beğeniyorsanız, veya tasarımınızı kendiniz yapmak isterseniz tasarımınızı bize iletmeniz yeterlidir, tasarımınızı tamamıyla aynı şekilde Zip Ticaret sitenize monte edebiliriz.

Tema Özelleştirme

Zip Ticaret'in mevcutta yayında olan tema tasarımı birçok kullanıcımız tarafından tercih edilen kaliteli ve özel bir temadır. Eğer isterseniz mevcut Zip Ticaret teması üzerinde dilediğiniz düzenlemeleri yapabiliriz.

Özel Tema Geliştirme

Zip Ticaret siteniz, sıfırdan tasarlanır, tasarımınız HTML'e dökülür, kodlanır ve uyumlulaştırılır. Her adımda revize talepleriniz ve onayınız alınarak siteniz tam istediğiniz tasarımla birlikte yayına alınır.

Özellikli Tema Geliştirme

Tema geliştirmede yer alan temanın Adobe XD'de hazırlanmasından uyumlulaştırılmasına kadar tüm adımlara ek olarak temanıza özel olarak ek özellikler oluşturulur. (Örn; Bilgisayar toplama modülü.)

Sıkça Sorulan Sorular

Merak edersiniz dedik ve özel tema hizmeti ile ilgili sık sorulabilecek soruları yanıtladık.

Tasarımınız, tam olarak istediğiniz hale getirilir. Uzman Grafik Tasarımcı ekibimiz tasarımınızı özenle yapar.

Her adımda revize talepleriniz alınır ve tasarım onayınıza sunulur. HTML 'dan sonraki süreci canlı olarak takip edebilirsiniz.

Özel tasarımlar kişiye özel olarak hazırlandığından demo sunulamamaktadır, özel tema tasarımınız tam olarak isteğinizdeki gibi hazırlanır.

Bu durum firmamızın iş yoğunluk süreci ve temanın özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. En doğru bilgiyi müşteri hizmetleri ekibimiz verecektir.

Temanızı tasarlamak için 0850 532 2869 Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Bizi Arayın