0850 532 2869

Sıkça Sorulan Sorular

Hem firmamız, hem yazılım paketlerimiz hakkında sık sorulan soruların cevabını bulabilirsiniz.

Şirket hakkında sıkça sorulanlar

Şirketimiz ve şirketimizle iletişim konusunda sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Zip Ticaret, açık kaynaklı e-ticaret yazılımlarına karşın oldukça güvenlidir. Zip Ticaret, Zip Teknoloji'ye ait bir hizmet olup, tüm verileriniz ve bilgileriniz her zaman güvenli ortamlarda saklanmaktadır.

Eğer, binlerce kod satırı ile uğraşmak, kendi kendine hata vermeye başlayan sitelerin hatalarını gidermeye çalışmak, her bir işlem için farklı yazılımcı arayıp her işlemde farklı bir yazılımcıya para ödemek istemiyor ve her türlü probleminizde 7/24 destek alabileceğiniz kaliteli, sizi prestij sahibi yapacak özel bir e-Ticaret yazılımı kullanmak istiyorsanız Zip Ticaret tam size göre.

Zip Ticaret, e-Ticaret yazılımının haricinde Multivendor (Marketplace) ve C2C (Müşteriden Müşteriye Satış) biçimlerinde hizmet verebileceğiniz yazılım altyapılarını size sunmaktadır. Zip Ticaret her zaman size desteğe hazır olur, ayrıca Zip Ticaret diğer yazılımlardaki tüm eksiklikleri göz önüne alıp, bu eksiklikleri de tamamlayan bir yazılım ile hizmete başlamıştır.

Evet, Zip Ticaret; Zip Teknoloji'nin bir ürünüdür. Tüm süreç Zip Ticaret üzerinden ilerlemeye devam edecek olup, hizmetler Zip Yazılım ve Zip Teknoloji garantisindedir.

Evet, Zip Yazılım BTK tarafından izinli bir İSS'dir. Yer sağlayıcı iznimiz bulunmaktadır.

Hayır, hiçbir paketimizde taahhüt bulunmamaktadır. İşleyiş tipimiz; ön ödemelidir. Ödeme yaparak altyapıyı kiralar/satın alırsınız. Yenileme tarihinde ödeme yaparsanız hizmetiniz yenilenir, eğer yenilemeyi tercih etmezseniz hizmet kapatılır.

Zip Ticaret paketlerini; Kredi/Banka Kartı, Havale/EFT, Papara, Hesap Bakiyesi ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz.

Yazılımsal bilgi, alan adı, hosting dahil hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Sadece "Markanızı" ve "Logonuzu" belirlemeniz ve bize ulaşmanız yeterlidir.


Yazılım hakkında sıkça sorulanlar

Yazılımımız ve paketlerimizle ilgili sık sorulan soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Fiyatlandırma tipleri nelerdir?

Zip Ticaret paketleri esnektir. Yıllık ve Ömürlük alabileceğiniz paketleri; satın aldığınız süre boyunca sınırlandırma olmadan kullanabilirsiniz. Hizmet süreniz dolduktan 3 iş günü sonra yayınınız kesilir. Ödeme yaptığınızda ise tekrar yayınınız aktif edilir. .

Ömürlük paket aldığımda yenileme ücreti öder miyim?

Ömürlük paketler tek sefer ödemelidir. Paket ücretini ödedikten sonra ömür boyu tekrar ödeme yapmazsınız.

Zip Ticaret nedir?

Zip Ticaret, anahtar teslim e-ticaret paketi hizmetidir. Zip Ticaret'ten herhangi bir paket aldıktan sonra, hem bilgi; hem ürün (hosting, domain, yazılımcı) ihtiyacı duymadan e-ticaret veya pazaryeri sitenizi oluşturabilirsiniz.

Hangi paketi tercih etmeliyim?

Bu sorunun cevabı kapsamlıdır. Bu sebeple kesin bir bilgi aktarmamız mümkün değildir. Her zaman en pahalı paket, size en uygun paket anlamına gelmez. Sizin ihtiyacınızdaki paket en ucuz paket de olabilir. Hangi paketi seçmeniz gerektiğinde karar veremiyorsanız 0850 532 2869 çağrı merkezine, canlı destek merkezine veya [email protected] e-posta satış merkezine ulaşabilirsiniz. Satış danışmanlarımız, sizin için en uygun paketi belirleyerek tarafınıza bilgi verecektir.

Paketlere neler dahildir?

Zip Ticaret paketlerine paketinize uyumlu hosting (Hizmet süreniz boyunca ücretsiz, *Ömürlük lisanslarda 1 yıl), sitenizi yayınlayacağınız bir alan adı *Ömürlük lisanslarda 1 yıl, Zip Ticaret Paketi, Sectigo SSL Sertifikası (*3 aylık) dahildir.

Kendi sunucumda barındırabilir miyim?

Hayır, Zip Ticaret paketlerini; sadece paketinizle ücretsiz olarak verilen Hostinglerde yayınlayabilirsiniz. Subdomain oluşturma, E-Posta hesabı oluşturma gibi bir çok işlemi de yapabileceksiniz.

Ücretsiz modüller sunuluyor mu?

Evet, Zip Ticaret paketleri ile birlikte bir çok ücretsiz modül yüklü gelir. Bu modüllerin yetersiz kaldığı durumlarda ek modüller satın alabilirsiniz.

Hizmet faturalarımı nereden ödeyebilirim?

Tüm satın alma, yenileme, destek işlemleri için My Zip Ticaret'e giriş yapmanız gerekecektir. Zip Ticaret'in gelişmiş My Zip Ticaret'i üzerinden faturalarınızı, kalan kullanım sürenizi görebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir, son ödeme tarihinizde bildirim alabilir, 7/24 Anında Destek Merkezine ulaşabilirsiniz. .