Platinum

Zip Ticaret Platinum'un ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz.

Platinum Ayrıcalıkları

Özel Çağrı Merkezi

Kayıtlı numaranızdan aradığınızda; sizi Platinum Santrali karşılar ve tuşlama olmadan Platinum özel müşteri temsilcisine bağlar.

Özel Destek Merkezi

Destek Merkezine açtığınız talepler, Platinum müşteri temsilcilerine gönderilir. Taleplerinizle öncelikli ve ayrıcalıklı ilgilenilir.

Ödeme Esnetme

Hizmetinizi yenilerken, 5 güne kadar ekstra ödeme mühleti talep edebilirsiniz. Hizmetiniz askıya alınmadan bekler, bir sözünüz yeter.

Özel Kampanya

Sadece Platinum müşterilere özel olarak sunulan, büyük indirimlere olanak sağlayan dev kampanyalardan ücretsiz olarak faydalabilirsiniz.

İndirim Avantajı

Yenilemelerinizde, tema ve modül satın alımlarınızda ekstra indirimlere sahip olursunuz, Platinum müşterisi olduğunuz için indirim alırsınız.

Yerinde Destek

Herhangi bir probleminizde, Platinum destek temsilcimiz kayıtlı ofisinizi ziyaret eder ve adresinizde destek verir. (Ayda 1 kez, maksimum 3 saat)

Görüntülü Destek

Görüntülü Destek ile, Müşteri paneliniz üzerinden bağlantı kurarak, Platinum müşteri temsilcinizden dilediğinizde görüntülü destek alabilirsiniz.

Özel Eğitimler

Belirli aralıklarla yapılan, sadece Platinum müşterilerine özel eğitimlere katılabilir, Zip Ticaret sitenizi daha kolay yönetebilirsiniz.

Hızlı Destek

Diğer kullanıcılara oranla çok daha hızlı destek alın.

Özel Çağrı Merkezi

Çağrı merkezini kayıtlı numaranızdan aradığınızda, direkt Platinum çağrı merkezine bağlanın.

İndirim Alın

Herhangi bir entegrasyon/modül ihtiyacınızda, ödediğiniz ücrette belirli oranda indirim alın.

Tamamen Ücretsiz

Zip Ticaret Platinum'lu olmak için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Enterprise paketi ile, Platinum ücretsiz gelir.

Hemen Platinum Müşterisi Olun.

Platinum olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Enterprise paketimizi satın aldığınızda/kiraladığınızda, Platinum müşterisi olursunuz.

Hemen İncele